Ligyvozic 1600x760 foto (2).png

4. Virtuální benefiční běh pro Ligu vozíčkářů

27. 9. 2022

Zapojte se do 4. Virtuálního benefičního běhu pro Ligu vozíčkářů, který se uskuteční od 10. do 23. 10. 2022. Startovné ve výši 200 Kč (nebo vyšší částku na podporu Ligy vozíčkářů) můžete uhradit svými benefity!

Sportovat můžete kdykoli a kdekoli, vybrat si kategorii, která je vám nejbližší: běh, chůzi, cyklistiku, běh nebo procházku s čtyřnohým kamarádem a mysleli jsme i na osoby s postižením v kategorii ZTP.

Výtěžek této benefiční akce pomůže Lize vozíčkářů k nasbírání potřebné finanční částky, za kterou se zrealizuje přestavba sociálního zařízení bytu Chráněného bydlení za bezbariérové. Chráněné bydlení umožňuje lidem s těžkým fyzickým a kombinovaným postižením.

Liga vozíčkářů pomáhá již více než 30 let lidem s fyzickým a kombinovaným postižením žít maximálně samostatný život. Přichází s inovátorskými sociálními projekty, které následně inspirují další poskytovatele sociálních služeb v České republice. Více informací najdete na www.ligavozic.cz.

Platnost nabídky

Od 27. 9. 2022 do 23. 10. 2022

Webové stránky

Rozběháme Česko | Běžecký svět | 4. Virtuální benefiční běh pro Ligu vozíčkářů (myteporazime.cz)

Akceptované způsoby platby

  • Edenred Card (volnočasová peněženka)
  • Edenred Card FKSP (volnočasová peněženka)
  • Edenred Benefits Card


Nenechte si uniknout aktuální tipy, slevy a nabídky

Sledujte nás na Facebooku nebo Instagramu, kde pravidelně aktualizujeme nabídky, slevy, nové partnery a tipy na uplatnění vašich benefitů.