SkveleCesko_detail_akcni_nabidky_800x380.jpg

2500+ volnočasových aktivit na SkvěléČesko.cz s benefity od Edenred

18. 8. 2022

Taky si často lámete hlavu nad tím, co podniknout s kamarády nebo rodinou? Zkuste to s aktivní zábavou, ze které budete mít spousty parádních vzpomínek.

Se SkvěléČesko.cz je plánování volného času naprostá brnkačka. Tak, jako je u hotelů či letenek naprostou samozřejmostí dělat booking on-line a s jistotou, portál SkvěléČesko.cz tento standard zavádí i mezi volnočasové aktivity, a to i mezi ty nejmenší.

Na jednom místě naleznete tisíce aktivit - od vstupů do zábavních parků, památek, ZOO, aquaparků, wellness, fitness, přes akční hry jako paintball, únikové hry, lasergame až po každodenní sporty nebo různé kurzy či zážitky, které můžete rezervovat na pár kliknutí.

Hlavní výhody nákupu přes SkvěléČesko.cz:


  • Jistota místa - při rezervaci dopředu se nemusíte bát, že bude vyprodáno nebo budete stát dlouhou frontu. Své místo máte jisté.
  • Pomocník pro výběr vhodných aktivit - pokud Vám nevystačí přehledná filtrace a průvodce, můžete se obrátit na ochotný zákaznický servis.
  • Vstupenka v mobilu na pár kliknutí - Díky jednotnému rezervačnímu systému pro všechny aktivity se zde budete cítit jako v bavlnce. Nikam nemusíte volat a zdlouhavě řešit objednání. A navíc šetříte přírodu :)
  • Garance stejné nebo nižší ceny jako na místě - SkvěléČesko.cz není slevový portál, ale u velkého množství aktivit naleznete akční cenu nebo benefity, které jistě oceníte.
  • Snadná změna nebo zrušení objednávky - Nemusíte se bát měnit plány. U každé aktivity dopředu víte, do kdy můžete rezervaci změnit nebo zcela zrušit.
  • Ručení za poskytnutí služby - pokud byste nedostali službu v odpovídající kvalitě, bude Vám kompenzovaná cenu aktivity až do výše 100 %.
  • Možnost prodloužit si platnost Vašich benefitních bodů - Chcete si prodloužit platnost vašich bodů a vyměnit je za skvělé aktivity? Je to jednoduché. Stačí si vybrat, kolik bodů chcete směnit za kredity a v platební metodě vyberte svou benefitní kartu. Převedené body mají platnost 12 měsíců a jejich převedení je zcela zdarma.

Čas je vzácná věc. Usnadněte si cestu k zábavě a prožijte čas s těmi, které máte rádi :)

Platnost akce

Od 19. 8. 2022 do odvolání.

Webové stránky

Akceptované způsoby platby

  • Karta – Edenred Card
  • Karta – Edenred Benefits Card