800x380_edenred_mojra.jpg

20 % sleva na hovorové konzultace v online psychologické poradně MOJRA.cz

31. 8. 2022

Stres, manželské problémy, deprese, pracovní vytížení, výchova dětí, strach, nejistota, ztráta motivace… Každý člověk se někdy dostane do situace, se kterou si neumí sám poradit, potřebuje se vypovídat a získat jiný úhel pohledu. Nepodléhejte stereotypům o tom, že problémy se časem vyřeší samy. Naopak, tím, že s jejich řešením budete otálet, se mohou znásobit. Nenechte to dojít až takhle daleko!

Naši psychologové jsou tu pro vás, připraveni vás vyslechnout a podat pomocnou ruku ve chvílích, kdy to nejvíce potřebujete. Bez nutnosti kamkoliv dojíždět tak můžete získat odborný názor již do hodiny od provedení objednávky. Poskytujeme online poradenství pro jednotlivce, páry i celé rodiny. To vše se zárukou 100 % diskrétnosti. Samozřejmostí je profesionální, individuální a empatický přístup psychologa.

Konzultace v online poradně MOJRA.cz probíhají jednoduše po telefonu nebo prostřednictvím volně dostupných aplikací (Skype, WhatsApp, Viber, Telegram, Signal, MSTeams). Pomáháme s problémy nejen Čechům, ale i cizincům z celého světa! Aktuálně nabízíme konzultace v těchto jazycích: čeština, slovenština, polština, angličtina, němčina, ukrajinština, ruština, srbština, italština a španělština.

Svěřte se do rukou odborníků, kteří se online konzultacím věnují již několik let a pomohli tisícům klientů.

Podmínky:

  • Sleva 20 % se vztahuje na 30/60/90 minutové konzultace.
  • Slevu lze uplatnit opakovaně.
  • Nelze kombinovat s jinými slevami.
  • Nevztahuje se na emailové konzultace, zvýhodněné balíčky konzultací a dárkové poukazy.

Jak získáte slevu?

Na stránce www.mojra.cz kliknete na „Objednat se“. Vyberete si psychologa, způsob a termín konzultace a jako způsob platby zvolíte „Edenred“.

Do pole „Kupóny a dárkové poukazy“ zadáte slevový kód edenredcall2022

OBJEDNAT KONZULTACI

NAŠI PSYCHOLOGOVÉ

VZTAHOVÝ PSYCHOLOG

DĚTSKÝ PSYCHOLOG

DEPRESE A ÚZKOSTI

Platnost nabídky

Od 1. 9. do 31. 10. 2022

Webové stránky

www.mojra.cz

Akceptované způsoby platby

  • Karta – Edenred Card (volnočasová peněženka)
  • Karta – Edenred Benefits Card


Nenechte si uniknout aktuální tipy, slevy a nabídky

Sledujte nás na Facebooku nebo Instagramu, kde pravidelně aktualizujeme nabídky, slevy, nové partnery a tipy na uplatnění vašich benefitů.