20% sleva na luxusní plavbu na vlnách Prahy

Czech Republic

20% sleva na luxusní plavbu na vlnách Prahy

15. 9. 2020

Zažijte báječnou projížďku Prahou na luxusní rychlé jachtě.

Vydejte se na hodinovou vyhlídkovou plavbu zbrusu novou luxusní jachtou Greenline Neo. Dopřejte si netradiční romantiku, nebo si jachtu zamluvte se svými přáteli (v ceně je až 6 osob, a další se mohou přidat za příplatek).

Jak to probíhá:

  • Projížďky se konají jen za příznivého počasí, nemusíte však mít obavy – plavby je možné přeobjednat na jiný termín, takže budete mít dostatek příležitostí, kdy je můžete využít.
  • Na jachtě jsou vždy dva členové posádky – zkušený kapitán a obsluha, která vám přinese prosecco, v případě privátní plavby i slané občerstvení. Budete zde mít zajištěn veškerý komfort (sociální zařízení apod.), dostatek prostoru a pohodlí. Jachta disponuje nejmodernějšími technologiemi, má solární panely a je šetrná k životnímu prostředí.
  • Plavba jachtou je krásnou příležitostí pro romantickou schůzku, žádost o ruku, rozlučku se svobodou či svatbu. Můžete při ní ale pořádat také třeba pracovní schůzky, teambuildingové akce, a pokud před klidnou vyhlídkovou plavbou dáváte přednost adrenalinu, kapitán vám může dopřát pořádnou jízdu – jachta pluje rychlostí až 80 km/h. (dle trasy)

Adresa místa konání aktivity: Náplavka, Praha (vedle Kayak Beach Baru)
Oblečení: Vhodné na loď, do vlhkého prostředí s přihlédnutím na počasí. Obuv ideálně hladká nebarevná podrážka bez podpatků.
Doplňující informace: Nekuřácké prostředí, není možné přinést vlastní jídlo a nápoje, možnost zakoupení na palubě.

Cena:

Cena po 20% slevě pro uživatele benefitních karet Edenred - 4 000 Kč. (Standardní cena 5 000 Kč.)
Zahrnuje hodinovou soukromou plavbu až pro 6 osob, 1x láhev prosecca 0,75 l, 1x slané pochutiny (oříšky a slané tyčinky).
Každá další osoba nad 6 osob à 500 Kč do maximální kapacity 10 osob

Platnost nabídky:

do 20. 11. 2020

Vybraný termín si rezervujte předem e-mailem na reservation@brr.cruises nebo telefonicky na +420 778 789 888 (kapitán). V případě špatného počasí může být plavba ze strany provozovatele přesunuta na jiný termín. Rezervaci je možné zrušit, ale alespoň 3 dny předem, jinak cena za plavbu propadá.

Webové stránky:

www.bohemianriverrhapsody.com

Akceptované způsoby platby:

Na místě benefitními kartami Edenred Benefits Card a Edenred Card.
Při platbě uveďte heslo EDENRED-NEO. Na slevu vzniká nárok pouze při platbě benefitní kartou.

Další články

Letní jazykové kurzy za akční ceny

Naučte se cizím jazykům a využijte akčních cen letních kurzů. Jazyková škola Britannika nabízí kurzy vedené českými lektory i rodilým mluvčím. Navíc vlastní certifikát s největším počtem ověřených referenci v Praze.

Číst více1. 6. 2019

Splňte si svůj sen - Jízda ve sporťácích nyní výhodně se slevou 15%

Kupte si Jízdu ve sporťácích, zaplaťte prostřednictvím Edenred Benefity Café a nebo Eddenred Benefits Card a získejte slevu 15%.

Číst více15. 5. 2019

Zdarma zubní pasta a kartáček jako bonus k dentální hygieně.

Vyzkoušejte dentální hygienu a získejte zubní pastu a kartáček zdarma. Akce platí pro všechny zákazníky, kteří absolvují ošetření do 30. 6. 2019 a zaplatí jej kartou Edenred Benefits Card.

Číst více2. 5. 2019