Profimed_tepe_800x380px.png

15% sleva na značku TePe

17. 2. 2022

Švédská značka TePe je dnes symbolem zdravých zubů a její vysoce kvalitní produkty se prodávají ve více než šedesáti zemích světa. Cesta k pozici jednoho z největších výrobců pomůcek dentální hygieny však v roce 1965 začala u dřevěného párátka. Henning Eklund tehdy ve spolupráci s univerzitou v Malmö vytvořil párátko, které umožňovalo efektivněji a šetrněji vyčistit mezizubní prostory. Pružná tenká pomůcka z měkkého dřeva, které neudělá třísku, dostala trojúhelníkový tvar a impregnaci fluoridy, které se uvolní pomocí slin. Trochu nostalgický, ale stále funkční a ryze švédský produkt si lze koupit i nyní. Značka je na stejném místě produkuje v malých sériích a bez odpadu dodnes. Současná ultramoderní továrna stojí jen o kousek dál a je stále rodinnou firmou.

Pro získání slevy uveďte slevový kód do kolonky "Uplatnit promo kód“ v objednávce na e-shopu https://www.profimed.cz/tepe-m14.

Slevový kód

EDENRED15 – platí do konce roku 2022 pouze na e-shopu.

Platnost nabídky

17.2. – 31. 12. 2022

Webové stránky:

https://www.profimed.cz/tepe-m14

Akceptované způsoby platby:

  • Karta Edenred Card
  • Karta Edenred Benefits Card


Nenechte si uniknout aktuální tipy, slevy a nabídky

Sledujte nás na Facebooku nebo Instagramu, kde pravidelně aktualizujeme nabídky, slevy, nové partnery a tipy na uplatnění vašich benefitů.