Zpět na přehled článků

2022-05-01

15 % sleva na e-mailové konzultace v online psychologické poradně MOJRA.cz

Máte problém v danou chvíli vyjádřit své aktuální pocity? Abyste předešli trapnému tichu v konzultaci, raději se o problémech nebavíte, nebo rozhovory odsouváte na později? To, že neumíte najít ta správná slova, ještě neznamená, že na problémy musíte být sami!

E-mailová konzultace je efektivním řešením pro ty, kteří si potřebují utřídit myšleny, nebo jen raději komunikují v psané formě.

„Nemám se jak dostavit k psychologovi do ordinace… Nemám čas… Nevím, co říct…“ Poznáváte se? Tak v tom případě je e-mailová konzultace řešením přímo pro vás. Nemusíte nikam dojíždět, nejste omezeni ordinační dobou psychologa. E-mail můžete odeslat kdykoliv, můžete do něj vypsat veškeré své myšlenky, utřídit si je. Vše máte černé na bílém. Odpověď psychologa obdržíte do 24 hodin.

Naši psychologové jsou natolik zkušení, aby zvládli vést emailové konzultace v kvalitě srovnatelné kontaktu tváří v tvář. To vše se zárukou 100 % diskrétnosti. Přinášíme vám vždy něco navíc – konzultace přes e-mail jsou tak možné v těchto jazycích: čeština, slovenština, polština, angličtina, němčina, ukrajinština, ruština, srbština, italština a španělština.

Svěřte se do rukou odborníků, kteří se online konzultacím věnují již několik let a pomohli tisícům klientů.

Podmínky:

Jak získám slevu?

Na stránce www.mojra.cz kliknete na „Objednat se“. Vyberete si e-mailové konzultace, uvedete váš e-mail, napíšete zprávu pro psychologa a jako způsob platby zvolíte „Edenred“.

Do pole „Kupóny a dárkové poukazy“ zadáte slevový kód edenredemail2022

OBJEDNAT KONZULTACI

NAŠI PSYCHOLOGOVÉ

VZTAHOVÝ PSYCHOLOG

DĚTSKÝ PSYCHOLOG

DEPRESE A ÚZKOSTI

Platnost nabídky

Do 31. 07. 2022

Webové stránky

www.mojra.cz

Akceptované způsoby platby


Nenechte si uniknout aktuální tipy, slevy a nabídky

Sledujte nás na Facebooku nebo Instagramu, kde pravidelně aktualizujeme nabídky, slevy, nové partnery a tipy na uplatnění vašich benefitů.


Zpět na přehled článků