Zpět na přehled článků

2022-05-01

10 % sleva pro nákup dárkových poukazů v online psychologické poradně MOJRA.cz

Víte o někom, kdo řeší složitou životní situaci, neví si sám rady a problémy mu pomalu přerůstají přes hlavu? O někom, kdo se nedokáže odvážit vyhledat odbornou pomoc psychologa, ať už jen z vlastní obavy, nebo kvůli zažitým stereotypům? Tak právě pro tyto případy máme připraveny dárkové poukazy MOJRA.

Poukaz může být vhodným dárkem pro rodiče, děti, kamarády, rodinu či blízké přátele. Ať už řeší jakýkoliv problém – rozchod, výchovu, pracovní problémy, vyhoření či motivaci, stres, traumatickou událost, nebo si jen potřebuje popovídat s nezaujatou osobou o svých problémech. Někdy je jednoduše potřeba blízké popostrčit k tomu, aby své problémy začali řešit.

Darujte blízkým prostředek, jak se vypořádat s problémy – darujte jim duševní pohodu. To vše se zárukou 100 % diskrétnosti, z pohodlí vlastního domova, bez ohledu na to, zda je ráno, odpoledne, večer, víkend nebo státní svátek.

Je váš známý cizinec a vy mu chcete zprostředkovat konzultaci s odborníkem v jeho rodném jazyce? V naší poradně usilujeme o překonání jazykových bariér, a proto poskytujeme konzultace v těchto jazycích: čeština, slovenština, polština, angličtina, němčina, ukrajinština, ruština, srbština, italština a španělština.

Svěřte se do rukou odborníků, kteří se online konzultacím věnují již několik let a pomohli tisícům klientů.

Podmínky:

Jak získám slevu?

Na stránce www.mojra.cz kliknete na „Objednat se“. Vyberete si dárkové poukazy, zvolíte typ dárkového poukazu a jako způsob platby zvolíte „Edenred“.

Do pole „slevový kupón“ zadáte slevový kód edenredgift2022

OBJEDNAT KONZULTACI

NAŠI PSYCHOLOGOVÉ

VZTAHOVÝ PSYCHOLOG

DĚTSKÝ PSYCHOLOG

DEPRESE A ÚZKOSTI

Platnost nabídky

Do 31. 07. 2022

Webové stránky

www.mojra.cz

Akceptované způsoby platby


Nenechte si uniknout aktuální tipy, slevy a nabídky

Sledujte nás na Facebooku nebo Instagramu, kde pravidelně aktualizujeme nabídky, slevy, nové partnery a tipy na uplatnění vašich benefitů.


Zpět na přehled článků