Zpět na přehled článků

2020-05-12

10 % navíc při koupi dárkového poukazu na ubytování

Přemýšlíte, kam letos vyrazit na dovolenou? Využijte Vaše benefity a zarezervujte si ubytování včas, protože kapacity hotelů a penzionů v oblíbených destinacích po ČR se rychle plní. Při koupi dárkového poukazu na ehotel.cz získáte nyní 10 % jeho hodnoty navíc!

Nabídku oceníte i v případě, že dovolenou letos neplánujete, ale nechcete, aby Vám benefity propadly. Dárkový poukaz platí 12 měsíců od jeho vystavení na všechny služby společnosti ehotel.cz a můžete ho čerpat po částech až do vyčerpání jeho hodnoty. Třeba na prodloužený podzimní víkend nebo zimní dovolenou.

Jak funguje ehotel.cz?

Platforma ehotel.cz Vám umožní ubytovat se kdekoliv na světě za Vaše benefitní body. Pro rezervaci ubytování můžete využít síť 2 500 českých hotelů a penzionů z nabídky nebo si vybrat ubytování kdekoliv jinde. V takovém případě ehotel.cz proplatí poskytovateli ubytování zálohovou fakturu nebo zajistí rezervaci vybraného ubytování např. na Booking.com nebo jiných platformách.

Jak slevu využít?

Vytvořte si Dárkový poukaz/voucher – zde na stránce . U způsobu doručení vložte do kolonky Sleva na voucher kód "EHOTEL2020". V dalším kroku se Vám automaticky přičte 10 % hodnoty k Vámi ukládaným bodům.

Co s takto získaným voucherem?

Voucherů (dárkových poukazů) si můžete koupit více a některé si nechat, jiné darovat svým blízkým. Uplatnění voucheru je jednoduché: vložíte jeho kód při vytváření rezervace a ihned se příslušná hodnota uplatní. Voucher lze využít na koupi ubytování v síti hotelů, zaplacení zálohové faktury na ubytování, anebo koupi ubytování na Booking.com. Voucher lze kombinovat s platbou benefity a kartou v případě platby za rezervaci.

Platnost nabídky:

do 30. 6. 2020

Webové stránky:

www.ehotel.cz

Akceptované způsoby platby:

Edenred Card, Edenred Benefits Card, Edenred Benefity Café

Zpět na přehled článků