Nadělte si pod stromeček vysněnou dovolenou! | Články | Edenred

Nadělte si pod stromeček vysněnou dovolenou! | Články | Edenred

Czech Republic

Nadělte si pod stromeček vysněnou dovolenou!

24. 10. 2019

Zavřete oči a představte si sami sebe na bílé písečné pláži, kterou omývají průzračně modré vody Indického oceánu a vaší jedinou starostí je, jak otevřít kokosový ořech. Že se vám takové snění zamlouvá? Společně s CK Zanzo od Slevomatu, odborníkem na exotické zájezdy, vám přinášíme vánoční soutěž, která jednomu z vás změní přání ve skutečnost a přenese ho na exotický Mauricius.

Jak soutěžit?

Vyměňte od 25. října do 10. prosince 2019 své finanční prostředky v cafeterii nebo na kartě Edenred Benefits za kredity na Slevomatu.

Za každých 500 Kč, které směníte, získáte jeden los do soutěže o zájezd pro dvě osoby na Mauricius. Pro další dva vylosované je připravený extra přípis na jejich účet na Slevomatu.

A to není vše…

Pokud v tomto období směníte benefity za více než 1000 Kč, znásobíte tím nejenom vaši šanci na exotickou výhru. Jako bonus vám totiž Slevomat připíše kredity ve výši 5 % ze směněné částky. Kredity budou na váš účet připsány po skončení soutěže.

Podrobná pravidla naleznete zde[ML1] . Další informace a postup pro směnu vašich bodů z cafeterie a z karty naleznete na stránce Slevomat Benefity[ML2] .

Proměňte vaše přání a sny o skvělé dovolené ve skutečnost!

Váš Edenred

[ML1]odkaz na pravidla, bude doplněno, budou standardně v pdf a vyvěsíme je na web

[ML2]https://www.slevomat.cz/benefity/edenred