Edenred se mění, Edenred digitalizuje

Jistě jste zaznamenali změnu, kterou od poloviny června tohoto roku prochází naše společnost. Změna loga a identity naší společnosti však není pouze vizuální. Společnost Edenred se vydala na cestu digitalizace ve všech oblastech svých aktivit. Digitalizace přispěje nejen ke zlepšení našich služeb a zvýšení komfortu pro vás, naše klienty, ale nepřímo tak společně prospějeme i naší planetě.

Šetřete s námi stromy a nechejte si posílat fakturu už pouze elektronicky. Souhlas se zasíláním faktury e-mailem nám prosím potvrďte ZDE do 17. 10. 2017. Tisk a zaslání papírové faktury nově zpoplatňujeme částkou 50 Kč.

Zároveň si vás dovolujeme informovat, že od 18. 10. 2017 vstupují v platnost nové Všeobecné obchodní podmínky. V souvislosti s touto změnou a se zdražením služeb externích dodavatelů přepravy poprvé od roku 2014 zvyšujeme ceny dopravného o 30 Kč za každé dodání. Rádi bychom vám nabídli alternativní řešení papírových benefitů, u kterých platíte za dopravu jen jednorázově při dodání karet.

Přejděte na moderní digitální řešení – nejrozšířenější a nejoblíbenější platební stravenkovou kartu Ticket Restaurant nebo benefitní kartu Ticket Benefits – a dopravné už více řešit nebudete.

Platební karty pohodlně dobijete online z pohodlí vaší kanceláře a vaši zaměstnanci budou mít benefity v řádu několika hodin k dispozici.

Pokud máte zájem o využití těchto digitálních produktů pro vaše zaměstnance, můžete je nyní objednat za stejných provizních podmínek jako vaše aktuální papírové stravenky či poukázky.

Kontaktujte mě s nabídkou digitálních produktů