EDENRED PŘEDSTAVUJE NOVOU GLOBÁLNÍ IDENTITU

Celosvětová jednička v oblasti transakčních řešení pro firmy, zaměstnance a obchodníky bude ve 42 zemích nabízet všechna svá řešení pod značkou Edenred.

Edenred vstupuje do další kapitoly transformace se silnou sjednocující značkou, která propojuje 43 milionů zaměstnanců, 750 000 firem a veřejných institucí a 1,4 milionu smluvních partnerů. Všech 250 produktů a služeb Skupiny, včetně ikonického programu Ticket Restaurant, se po dnešním faceliftu bude prezentovat podle jednotných grafických standardů. Novou identitu zachycuje i motto Skupiny „We connect, you win“ [„My spojujeme, vy získáváte“], které odráží digitalizaci Edenred, jím vybudované sítě i výhody, jež přináší: větší kupní sílu zaměstnanců, optimalizaci nákladů pro zaměstnavatele a více byznysu pro obchodníky.

Ve středu 14. června 2017 bude mít všech 8 000 zaměstnanců ve 42 zemích na sobě barvy nového loga. Tato rozsáhlá akce proběhne v rámci strategického plánu Fast Forward skupiny Edenred, který je zaměřen zejména na kompletní digitalizaci nabídky Skupiny a na dosažení první příčky v segmentu B2B2C.

Celá tisková zpráva ke stažení zde.